photo_2021-06-03_22-08-18

Депутати Кременчуцької районної ради хочуть провести сесію просто зараз у приміщенні Полтавської обласної ради.

Під сесійною залою Полтавської обласної ради зібралися люди. Серед них є депутати обласної та міських рад Полтавщини. Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу 3 червня.

За інформацією «Кременчуцької газети», сьогодні у сесійній залі облради депутати Кременчуцької районної ради планують провести позачергову сесію і припинити повноваження голови райради Антона Самаркіна.

Поблизу облради присутня поліція та Нацгвардія.

UPD 00:05. Сесія не відбулася, люди поступово розходяться.

UPD 23:51. На місце подій прибув заступник керівника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв. Він повідомив, що сесія не відбудеться. Її проведення не допустили, щоб уникнути сутичок. 

UPD 23:30. Двері до сесійної зали заблоковано. Наразі вирішують, чи відкриють доступ до зали. Двері обмотали клейкою стрічкою представники партії «За майбутнє».

UPD 23:22. Натовп щільніше збирається поблизу входу до будівлі. Депутати Кременчуцької райради зосередилися біля входу до сесійної зали.

UPD 23:07. На місці події з'явилося більше поліції. У натовпі тривають обговорення. Частина депутатів різних фракцій хочуть зайти до сесійної зали, але їм не дозволяють це зробити депутати від партії «За майбутнє».

UPD 22:32. Люди, які зібралися поблизу облради, прямують до входу в приміщення.

З матеріалів «Кременчуцької газети» відомо, що раніше голови фракцій Кременчуцької райради зверталися до голови Полтавської облради. Вони повідомляли, що голова районної ради Антон Самаркін порушує вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відмовляючи депутатам у проведенні позачергових сесій. Також повідомляли, що Самаркін ігнорує вимоги постійних депутатських комісій щодо публікування на офіційному сайті Кременчуцької районної ради поданих депутатами проєктів рішень.

Loading...