Військовий (2)

На Донеччині у пожежі загинули троє українських військових

Серед загиблих 22-річний кременчужанин Микола Лебідь. Про це повідомив речник Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Істомін.

22 лютого на позиціях 58 окремої мотопіхотної бригади завершили роботи по розбиранню бліндажу після пожежі, яка виникла 20 лютого.

Під завалами виявили тіла двох військовослужбовців, які, ймовірно, перебували в бліндажі під час пожежі. Імовірно під час пожежі в бліндажі перебував кременчужанин старший солдат Микола Лебідь. Остаточний висновок буде після ДНК-експертизи.

Внаслідок пожежі на Донбасі загинули троє українських військових. Під час розбирання конструкцій 22 лютого там виявили тіла двох військових. Третього бійця доставили до опікового центру з опіками 90% тіла, але 22 лютого він помер від отриманих ран. Військова служба правопорядку ЗСУ почала перевірку за фактом пожежі.

14 лютого у зоні ООС загинули двоє військових з Полтавщини унаслідок підриву. В'ячеслав Олексієнко та Олександр Войтенко служили у підрозділі десантно-штурмових військ.

13 лютого у Полтаві відбулося прощання з військовим з Полтавщини Олександром Глушком. Він отримав смертельні поранення 11 лютого, коли виконував бойове завдання. У лікарні в Бахмуті не вдалося врятувати його життя.

Loading...