Управління освіти Полтави шукає заступника начальника – оголосили конкурс

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 23 липня, 17:19

Фото: Оголосили конкурс на посаду заступника начальника Управління освіти Полтави


Вакантною є посада заступника начальника Управління освіти і науки з питань життєдіяльності закладів освіти – начальника відділу матеріального забезпечення.

Конкурс на заміщення оголосили у четвер, 23 липня. До посадових обов’язків належать: планування та проведення закупівлі товарів, робіт і послуг у порядку встановленому ЗУ «Про публічні закупівлі»; організація проведення капітальних, поточних, аварійних ремонтів, реконструкцій приміщень та благоустрою територій закладів освіти тощо.

До участі в конкурсі допускаються:

  • особи, які мають вищу освіту (бажано юридичну або економічну) не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
  • бажано наявність досвіду роботи у сфері закупівель та проходження навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель.
  • наявність відповідну компетентність, вільно володіють державною мовою та досконало – персональним комп’ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта.

За додатковою інформацією звертатися до відділу персоналу та нагород управління з питань персоналу та організаційної роботи Департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи можна подавати протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Контактний телефон: 56-27-76. Адреса: м.Полтава, вул.Соборності, 36, кімн. 206.

Опублікована: 23 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація