Уряд відсторонив від роботи керівництво полтавського Держгеокадастру

Автор: Віталій Крицький, 11 грудня, 13:45

Фото: Вадим Чувпило (Джерело - Департамент інформаційної діяльності та комунікації ПОДА)


Начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило запевняє, що продовжує ходити на роботу, однак тепер не має право підписувати будь-яких документів.

У вівторок, 10 грудня, керівників та заступників головних управлінь Держгеокадастру в обласних центрах та Києві відсторонили від виконання посадових обов’язків для проведення комплексної перевірки органу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Перевірку, зокрема, проводитимуть у частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільгосппризначення держвласності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження договорів оренди земельних ділянок за період 2018-2019 років.

Вадим Чувпило розповів ЗМІСТу, що перевірку ініціювали через скарги на керівництво кількох обласних управлінь Держгеокадастру. Посадовець запевняє, що на полтавський Держгеокадастр скарг до вищого керівництва не надходило:

«У деяких регіонах багато нарікань на роботу. Для того, щоб виявити й усунути ці проблеми, керівників і заступників в усіх областях відсторонили від роботи – щоб посадові особи не заважали перевірці. Десь через 2 тижні буде висновок про результати нашої діяльності. На роботу ходимо, але не можемо підписувати документи. Хоч скарги на полтавське управління і не надходили, проте перевірятимуть усіх».

Нагадаємо, 22 листопада до Полтави на всеукраїнський форум щодо запровадження ринку землі (який проводився у приміщенні Полтавської ОДА) приїжджали уповноважений президента України по земельним питанням Роман Лещенко та заступник міністра розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький. Вони переконували фермерів підтримати ринок землі. Одне з найпоширеніших нарікань від полтавських аграріїв було на роботу обласного управління Держгеокадастру – вони звинувачували управління в хабарництві.

Опублікована: 11 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація