Усі лікарні Полтавщини відновили плановий прийом хворих

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – kyivcity.gov.ua

Лікарні в області приймають пацієнтів на планові госпіталізації.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 31 березня:

«Тиждень тому всі лікарні Полтавщини відновили плановий прийом хворих. Також із минулої п’ятниці розпочалися й планові госпіталізації. Водночас медзаклади надають допомогу пораненим бійцям і цивільним». 

Нагадаємо, що медзаклад на Полтавщині запровадив розмежування потоків пацієнтів через зростання захворюваності на коронавірус.

ЗМІСТ також писав про те,  що на Полтавщині зареєстрували пацієнта з хворобою Лайма. Яка ситуація з поширенням інфекцій в області, читайте тут