Усі лікарні Полтавщини відновили плановий прийом хворих

Джерело – kyivcity.gov.ua
Лікарні в області приймають пацієнтів на планові госпіталізації.
Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 31 березня:
«Тиждень тому всі лікарні Полтавщини відновили плановий прийом хворих. Також із минулої п’ятниці розпочалися й планові госпіталізації. Водночас медзаклади надають допомогу пораненим бійцям і цивільним».
Нагадаємо, що медзаклад на Полтавщині запровадив розмежування потоків пацієнтів через зростання захворюваності на коронавірус.
ЗМІСТ також писав про те, що на Полтавщині зареєстрували пацієнта з хворобою Лайма. Яка ситуація з поширенням інфекцій в області, читайте тут.