В одному з районів Полтави після атаки фіксують пошкодження житла

Фото ЗМІСТу
Через атаку росіян в обласному центрі фіксують пошкодження житла. Унаслідок обстрілу вибиті вікна та пошкоджена покрівля.
У Полтаві профільні служби обстежують житлові будинки після ворожої атаки. В одному з районів міста виявили пошкодження житла. У будинку вибиті кілька вікон та пошкоджена покрівлю. Про це повідомили 22 серпня у Полтавській міській раді
Якщо ви помітили уламки безпілотників або будь-які підозрілі предмети, не наближайтеся, не торкайтеся та не переміщуйте їх. Одразу викликайте екстрені служби за номерами: 112, 101 або 102.
Куди звертатися, якщо пошкоджено майно
Жителі міста, чиї домівки або майно зазнали руйнувань, можуть повідомити про це міську оперативну службу за телефонами:
- 15-80
- 0671581580
- 0662865887
Наслідки обстрілу 22 серпня у Полтавському районі
Ворог здійснив масовану атаку по території Полтавського району. Унаслідок удару виникла пожежа на залізничній інфраструктурі.
Ворожий БпЛА влучив у склад торговельного підприємства. У результаті ворожої атаки зазнав пошкоджень розподільчий центр всеукраїнської мережі мультимаркетів «Аврора».
У сільськогосподарському кооперативі унаслідок атаки вогонь перекинувся на лісовий масив.
За попередньою інформацією, внаслідок обстрілів ніхто з людей не постраждав. Звернень щодо травмованих до медиків та екстрених служб не надходило.
На місцях прильотів продовжують працювати підрозділи ДСНС та всі необхідні служби. Мешканців області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, адже загроза повторних ударів залишається високою.
ЗМІСТ писав, що 22 серпня Полтаву атакують ворожі реактивні безпілотники. Реактивні БпЛА мають значно вищу швидкість польоту порівняно зі звичайними дронами типу «Шахед», тому час до підльоту скорочений до мінімуму. Мешканців Полтави та передмістя закликають негайно пройти в безпечні місця або дотримуватися правила «двох стін» і залишатися в укриттях до відбою повітряної тривоги.