34-річна захисниця загинула 12 квітня під час мінометного обстрілу у Маріуполі. ЇЇ нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Нагороду Ользі Таран присвоїли за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це відомо з Указу Президента України від 4 серпня.

Ольга Таран служила у морській піхоті й мешкала у Миколаєві. Вона була старшою сержанткою, фельдшеркою танкового батальйону 36 ОБрМП. Служила в 503-му окремому батальйоні морської піхоти з початку його формування.

На війну героїня пішла за покликанням серця ще у 2015 році. За майже 7 років служби була фельдшеркою танкового батальйону, фельдшеркою польового вузла зв’язку, бойовою медикинею медичної роти.

З початку повномасштабної війни боронила Маріуполь. Під час одного із проривів з оточення, відбиваючи атаки переважаючих сил ворога, Ольга Таран евакуювала поранених й отримала смертельні поранення.

Указом Президента України Ольга Таран у квітні 2021 року нагороджена медаллю «За врятоване життя», раніше – відзнакою Міністерства оборони України «За зразкову службу», медаллю «Ветеран війни» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Прощання з Ольгою відбулося 21 липня у Котельві.

Loading...