img_7048-38-copy

Планують позапланово перевірити «Полтаватеплоенерго», «Лубнигаз», «Лубнигаз – Трейдинг» та «Кременчукгазпостачання».

20 січня відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). На ньому мають затвердити позапланові перевірки.

«Полтаватеплоенерго». Це підприємство планують перевірити через лист Полтавської обласної прокуратури, що надійшов 30 грудня 2020 року. У ньому йдеться про інвестиційну програму щодо модернізації котельні №3 на вул. Ціолковського, 36 у Полтаві. Прокуратура вважає, що згідно зі звітом про виконання програми на 2018 рік, фінансування не відповідають плановим показникам.

У плані реалізації інвестпрограми запланували модернізацію поверхонь нагріву котла у 2018-19 роках, але не дотрималися термінів, що вказані у договорі з підрядником. Прокуратура хоче, щоб НКРЕКП перевірила відповідність даних у звітах про виконання інвестиційної програми.

«Лубнигаз» та «Лубнигаз – Трейдинг». НКРЕКП отримала скарги на підприємця Пожара В. Д. У ній підприємець каже, що «лубнигаз» відмовляється приймати заяву про відновлення газопостачання. НКРЕКП вважає, що «Лубнигаз» може порушувати закон та нормативні документи про обмедження і відновлення газопостачання.

Також на «Лубнигаз» скаржаться «Нафтогаз України» та підприємець Назаренко С. В. У скаргах йдеться, що облгаз не дотримується вимог щодо розподілу газу. «Лубнигаз – Трейдинг» порушує вимоги про постачання газу. Через це обидві компанії пеервірятимуть під час виїзної перевірки.

«Кременчукгаз – Постачання». Компанія «Нафтогаз України» скаржиться, що кременчуцьке підприємство порушує вимоги про постачання газу.

19 січня на розподіл газу встановили граничний тариф – кубометр коштуватиме до 1,79 гривні. У проєкті постанови НКРЕКП, тарифи на послуги розподілу
природного газу становитимуть:

  • ПрАТ «Гадячгаз» – 1,66 грн;
  • АТ «Лубнигаз» – 1,79 грн;
  • АТ «Полтавагаз» – 1,78 грн.

Нагадаємо, Уряд встановив граничну ціну на газ для населення – кубометр коштує 6,99 грн. До кінця карантину вартість кубометру газу буде фіксованою. Попередньо, Кабмін планує продовжити адаптивний карантин до 31 березня.

Loading...