Відновлення малюнків в арці триває

Автор: Наталія Норіцина, 30 жовтня, 17:13

Фото: Полтавці прийшли відновлювати малюнок на стінах арки


У неділю, 29 жовтня, розпочалися роботи по відновленню зіпсованого малюнка на стінах арки по вул. Соборності, 27. Полтавці вже ліквідували непристойні зображення та нанесли новий шар фарби.

Бажання долучитися до відновлення малюнка та віршованих рядків, нанесених на стіни арки, виявили близько 30 полтавців. Серед них – активісти кількох організацій (Save Poltava, Poltava poem, Magnum Opus, БУР), жителі будинку, у якому розміщується арка, і просто небайдужі полтавці. Цього четверга до роботи долучаться студенти УАЛ Полтава, повідомляють представники Poltava poem на сторінці своєї команди в Фейсбуці.

 

Окрім безпосередньо участі у відновленні арт-об’єкта, містяни допомагали і фінансово: менше ніж за добу вдалося зібрати 4 419 грн. Кошти були використані для придбання необхідних матеріалів: розчинників, ганчірок, фарби, захисного лаку, пігментної пасти, пензлів, валиків, рукавичок.

У неділю активісти стерли зі стін зображення, котрі там залишили невідомі в суботу ввечері, і нанесли поверх новий шар фарби. Як вона підсохне, планують приступити вже безпосередньо до відновлення первинного малюнка та віршованих рядків. Активісти планують нанести вислів Кузьми, який прикрашав арку до цього:

«Міняйте світ до кращого, Дбайте про нього, Бо ви в ньому живете».

Щоб запобігти наступним актам вандалізму, поверх малюнка планують нанести шар захисного лаку. Активісти вже порахували: щоб покрити ним усі стіни, необхідно 10 тис грн. Вони вірять, що за підтримки місцевих жителів зберуть необхідну суму коштів і успішно доведуть справу до кінця.

«Незважаючи за всі неприємності – ми не здаємося! Пам'ятаєте, як у тій пісні: "Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?!" Тож арка – це лише початок нашої маленької боротьби за культуру та освіченість Полтави», – зазначають активісти на сторінці Poltava poem у Фейсбуці.

 

Фото Тетяни Мороз

Опублікована: 30 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація