Відтепер – «Ц – центральний»: полтавський телеканал «Місто» змінює назву

Автор: Аліса Куценко, 18 січня, 15:18

Фото: Відтепер – «Ц – центральний»: полтавський телеканал «Місто» змінює назву (Джерело - detector.media)


У четвер, 17 січня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію полтавського цифрового ефірного телеканалу «Місто» (ТОВ «Студія Місто»).

Оновлення сталося у зв’язку зі зміною керівника, пов’язаних осіб, редакційної ради та логотипа, передає «Детектор медіа». Відтепер телеканал змінює назву «Місто» на «Ц – центральний».

Генеральним директором мовника у листопаді 2018 року замість Ігоря Супруненка став Олег Зонтов – у минулому журналіст і видавець зі Слов’янська Донецької області, голова Слов'янської міської організації НСЖУ, екс-секретар Слов’янської міської ради та в. о. мера Слов’янська, нині голова ГО «Наш дім – Слов’янськ».

За словами Олега Зонтова, зміни пов’язані з тим, що канал разом із «Лтавою» отримали ліцензію на мовлення у «цифрі» й тепер охоплюють всю Полтавщину:

«Оскільки змінилася творча частина і контент, назва «Місто» тепер не відповідає дійсності, бо ми орієнтуємося як телебачення для області».

За його словами, певні зміни вже відбулися: вечірні новини транслюють наживо, збільшили тривалість ранкової програми з новими ведучими і заставками. Але радикальних оновлень не планується:

«Ми інформаційно-просвітницький канал. Будемо більше уваги приділяти розвитку регіональної мережі корпунктів. Дійсно, буде більше новин і з області, і за межами Полтавської області».

Кадрових перестановок не було і не буде, зазначив Олег Зонтов. За словами очільника телеканалу, зараз вони долучають нових людей, у тому числі журналістів.

Олег Зонтов зазначив, що зміни не пов’язані з виборчим процесом.

Щодо візуальної частини (логотипа, заставок, титрів), то вона на стадії завершення.

Більше інформації обіцяють 1 лютого – саме на цей день запланована прес-конференція.

Нацрада внесла зміни до цифрової ліцензії каналу, а також попросила телеканал відмовитися від аналогової ліцензії з огляду на вимкнення аналогового ефірного мовлення.

Опублікована: 18 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація