Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Світлина – rivne1.tv

Внутрішньопереміщені особи на Полтавщині отримують довідки, що передбачені законом. Серед них є військовозобов’язані люди, які мають перебувати на обліку.

Про це 16 червня повідомив начальник Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник ЗСУ Михайло Осадчук.

Переселенці отримують спеціальні довідки. Порядок видачі цієї довідки регламентується постановою Кабміну, де не згадують про постановку на військовий облік, але це не звільняє від відвідин територіального центру комплектування.

«Є 921 постанова, що регламентує порядок виконання обов’язку військовозобов’язаними в запасі. Там є пункт 18, підпункт 12. ВПО зобов’язані ставати на облік комплектування та соціальної підтримки. Я думаю, що з моральної точки зору правильно, щоб люди, які можуть захищати свої будівлі. Хоча й переїхали сюди, повинні долучитися до збройної відсічі агресії рф».

У травні на Полтавщині під час рейду гуртожитками виявили переселенців, які не зареєструвалися у військкоматі. Голова Лубенської громади говорить, що декілька разів під час прибуття переселенців прохав чоловіків призовного віку реєструватися в центрі комплектації.

Після прибуття на безпечні території військовозобов’язаним переселенцям призовного віку потрібно реєструватися в управлінні соціального захисту та центрі комплектації та соціальної підтримки.

Loading...