Фракція ОПЗЖ у міськраді. Віктор Чміль у краватці
Фракція ОПЗЖ у міськраді. Віктор Чміль у краватці

Фото ЗМІСТу

19 грудня 2021 року Віктор Чміль написав заяву про складення повноважень, але заяву на сесію не винесли й відправили до архіву. 21 лютого 2022 року депутат написав ще одну заяву, яку мають розглянути на найближчій сесії міськради.

Про це Віктор Чміль розповів ЗМІСТу 17 березня.

За словами депутата, рішення про складення депутатських повноважень він ухвалив через питання до діяльності різних галузей міста та стан здоров’я:

«Про вихід з фракції та залишення депутатства я для себе давно рішення ухвалив. Я залишаю фракцію і виходжу з депутатського корпусу. Це рішення було до війни. Я йшов на вибори, щоб допомагати у виробництві, підтримувати колективи, опікуватися соціальними галузями. Зараз я не можу цього робити з різних причин. Щодо Іллі Киви, я засуджую його дії та позицію і однозначно підтримую суверенність держави. Я ніколи не підтримував і пропагував політичні бачення ОПЗЖ, а на виборах говорив про плани створювати робочі місця, мав за мету допомогу підприємцям».

Віктор Чміль каже, що не знає хто буде наступним у списку депутатом, адже невідомо чи захоче хтось стати депутатом фракції «Опозиційна платформа – За життя». Раніше про вихід з фракції заявила депутатка Оксана Деркач. Тетяна Годяк та Євген Момонт давно заявили про самостійність депутатських рішень та позиції незалежно від фракції.

Також Віктор Чміль не був членом партії ОПЗЖ та не фінансував її діяльність. Він говорить, що грошей від політсили також не отримував.

Чому Оксана Деркач виходить з фракції читайте тут.

Loading...