UPD 18:39. Також заяву про звільнення написала директорка Департаменту економіки й інвестицій Полтавської міськради Віта Клименко.

Про звільнення Вікторія Лоза повідомила на власній сторінці у фейсбуці 24 грудня:

«Я знала, що цей момент настане. Хоч не можу сказати, що чекала його з нетерпінням чи намагалася прискорити. І все-таки: сьогодні я подала заяву про звільнення за власним бажанням з посади директорки Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку. Повірте, це непросте рішення. Адже за цей рік, коли ми кардинально змінювали медичну сферу Полтави, був просто неймовірними. Можливо, це звучить занадто емоційно для чиновника. Але ви знаєте: я ніколи не була просто людиною-функцією і завжди горіла тим, що роблю».

Вікторія Лоза пише, що продовжуватиме контролювати зміни у полтавській медицині, але як депутатка Полтавської міської ради. За інформацією видання «Полтавщина», Вікторія Лоза та Євген Ніколаєнко можуть стати депутатами міськради. Річ у тому, що Олексій Чепурко та Тетяна Юрченко, які балотувалися від «Рідного міста» вирішили бути депутатами Полтавської обласної ради і відмовляться від мандатів у міськраді.

Реорганізований Департамент охорони здоров'я Полтавської міськради Вікторія Лоза очолила 4 лютого. Раніше вона була ексрадницею Уляни Супрун, волонтеркою та інструкторкою з тактичної медицини. Її інтерв'ю зі ЗМІСТом про найболючіші питання та бачення розвитку медицини в Полтаві можна прочитати тут.

Loading...