dESwe8WBEYDRt7LI

3-го лютого о 16:00 у просторі ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) відбудеться зустріч «Вйо! Живи активно». Чотири спікери поділяться своїм досвідом, як можна жити активно і у русі, займатись спортом, бути у гармонії, поєднуючи роботу і здоровий спосіб життя. Як зазначають організатори лекції, полтавський осередок Української Академії Лідерства, перший спікер Павло «Леміш» Козланюк має великий […]

3-го лютого о 16:00 у просторі ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) відбудеться зустріч «Вйо! Живи активно». Чотири спікери поділяться своїм досвідом, як можна жити активно і у русі, займатись спортом, бути у гармонії, поєднуючи роботу і здоровий спосіб життя.

Як зазначають організатори лекції, полтавський осередок Української Академії Лідерства, перший спікер Павло «Леміш» Козланюк має великий досвід мандрівництва і багаторазове підкорення українських Карпат.

«Є мрія підкорити всі 7 найвищих вершин світу, лишилось тільки назбирати гроші», – говорить Павло Козланюк.

Павло поділиться своїм досвідом активного подорожування, життя у дикій природі і підбору спорядження для заміського активного проведення часу.

Афіша події

Також, буде можливість поспілкуватись із Дмитром Кербутом, про всі барви і нюанси триатлону.

«Якщо ви хочете почати бігати, проте маєте питання, страх, чи стереотипи – саме Дмитро зможе вас надихнути», – зазначають організатори.

Наталя Онацько буде говорити про йогу, як шлях до пізнання свого тіла і туші:

«Звільнення від стресів, значно більший рівень енергії допогає розкрити в собі найкращі якості і стати собою», – говорить про цю східну практику Наталія.

Вона має багаторічний досвід тренувань та навчання йоги.

Дмитро Щебетюк, громадський активіст, ведучий Телебачення Торонто із Майклом Щуром, плавець, надихне до дії і активного проведення свого вільного часу.

Вхід вільний. Детальніше на Facebook-сторінці події. 

Loading...