knJyj591tt4huLtt

Полтавська «Ворскла», яка до 15 січня перебуває у відпустці вже визначилася зі спаринг-партнерами, з якими проведе контрольні поєдинки на першому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Про це пресслужба клубу повідомила на власній сторінці в Instagram.        Переглянути цей допис в Instagram Визначилися суперники “Ворскли” на першому зборі у Туреччині Так, 25 січня ворскляни зіграють […]

Полтавська «Ворскла», яка до 15 січня перебуває у відпустці вже визначилася зі спаринг-партнерами, з якими проведе контрольні поєдинки на першому навчально-тренувальному зборі у Туреччині.

Про це пресслужба клубу повідомила на власній сторінці в Instagram. 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Визначилися суперники “Ворскли” на першому зборі у Туреччині Так, 25 січня ворскляни зіграють товариський поєдинок з командою Польщі ЛСК “Лодзь”, команда вищої футбольної ліги в Польщі (Екстракляси). 27 січня гра “Ворскли” з сербським ФК “Радник Сурдулица”. 30 січня товариська гра з “Дрита” Косово. Та 02 лютого, остання гра зборів, з сербським професійним футбольним клубом “Спартак” Суботица. #fcvorskla #збори #туреччина

Допис, поширений FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official)

Перший спаринг команда Юрія Максимова проведе 25 січня. Ворскляни зіграють з представником польської Екстракляси командою ЛСК «Лодзь». 27 січня «Ворскла» поміряється силами з сербським ФК «Радник» з міста Сурдуліца. 30 січня відбудеться гра з командою «Дрита» із Косово. Завершальним спарингом збору стане матч з сербським футбольним клубом «Спартак» із Суботіци, який відбудеться 2 лютого.

Нагадаємо, раніше президент «Ворскли» Роман Черняк розповів про борги команди. Окрім цього днями полтавський колектив підписав першого новачка під час зимової паузи.

Loading...