lPKy9XNSsPq2ljme

15 січня полтавська «Ворскла» повернулася після майже місячної відпустки та провела перше тренування на навчально-тренувальній базі у Марках. Футболісти познайомилися із новобранцем полтавського колективу Русланом Степанюком, який нещодавно перейшов у «Ворсклу». Також відбулося знайоство і з новим помічником головного тренера Юрія Максимова 48-річним Сергієм Ревутом. До відльоту в Туреччину, де команда проводитиме перший навчально-тренувальний збір, […]

15 січня полтавська «Ворскла» повернулася після майже місячної відпустки та провела перше тренування на навчально-тренувальній базі у Марках.

Футболісти познайомилися із новобранцем полтавського колективу Русланом Степанюком, який нещодавно перейшов у «Ворсклу». Також відбулося знайоство і з новим помічником головного тренера Юрія Максимова 48-річним Сергієм Ревутом.

До відльоту в Туреччину, де команда проводитиме перший навчально-тренувальний збір, клуб тренуватиметься у Полтаві. Займатимуться футболісти не лише на полі, а й у фітнес-залі. Окрім цього кожен з гравців пройде поглиблений медогляд.

Нагадаємо, президент «Ворскли» Роман Черняк розповів про ситуацію з боргами полтавського клубу.

Loading...