Восени у Полтаві з’явиться перша партія нових тролейбусів

Автор: Віталій Крицький, 12 квітня, 13:50

Фото: Восени у Полтаві з’явиться перша партія нових тролейбусів (фото Олега Журавльова)


За словами першого заступника міського голови Андрія Ляміна, міська влада цього року має отримати кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку на закупівлю 40 тролейбусів.

У п’ятницю, 12 квітня, члени виконкому прийняли рішення «Про затвердження Висновку щодо доцільності залучення кредиту комунальним підприємством «Полтаваелектроавтотранс» від Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантію Полтавської міської ради для реалізації інвестиційного проекту “Оновлення тролейбусного парку м. Полтава”».

Так, Європейський банк надасть 10 млн євро кредиту. Міська рада у свою чергу виділить 500 тис. євро на умовах співфінансування.

Лямін додав, що висновок (який прийняли сьогодні на засіданні виконкому – прим. автора) має погодити Міністерство фінансів. Після цього проект рішення депутатський корпус прийме на сесії міської ради.

У серпні, продовжив посадовець, Полтавська міськрада має провести відповідний тендер на закупівлю техніки. І вже восени, зазначив Лямін, по Полтаві курсуватимуть перші тролейбуси.

«Ми влітку проводитимемо тендер. І в серпні підпишемо угоду з переможцем торгів. І восени чекатимемо перших тролейбусів».

Поки невідомо, що це будуть за тролейбуси і за яким маршрутом вони курсуватимуть. Але посадовець зазначив, що пріоритет віддаватимуть українському виробнику техніки.

Згідно з проектом рішення, гарантію нададуть на строк дії кредитного договору, що становить 13 років, з урахуванням пільгового періоду – 3 роки. Схема погашення кредиту: упродовж 10 років кредит має бути повністю погашений рівними піврічними внесками з початком погашення після завершення пільгового періоду (20 платежів).

Нагадаємо, секретар міської ради Олександр Шамота зазначав, що за рахунок кредиту міська влада зможе збільшити тролейбусний парк вдвічі і з часом довести кількість техніки до 100 одиниць.

Опублікована: 12 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація