Воїн «Пальма» прийняв останній бій: Полтава попрощалася із захисником

Фото: Полтавська міська рада
У Полтаві біля Свято-Успенського собору попрощалися із сержантом Павлом Івченком, який загинув на Донеччині.
Про прощання з воїном повідомили 15 квітня в Полтавській міській раді.
Життєвий шлях воїна
Павло Івченко народився 30 листопада 1999 року в селі Стрілкове на Херсонщині. Закінчив там школу та здобув спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів.
Воїн з позивним «Пальма» призваний на військову службу 31 січня 2023 року. Захищав Україну за контрактом, у складі Десантно-штурмових військах на посаді командира танка. Павло Івченко отримував державні нагороди.
9 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Карлівка на Донеччині Павло Івченко загинув. 15 квітня в Полтаві відбулося прощання з воїном.



Вічна пам’ять захисникові!
Згадаймо імена полеглих воїнів
У квітні 2022 року Станіслав Рєзнік став добровольцем й приєднався до лав тероборони. У липні 2022 року захисника призвали до Національної гвардії. Був стрільцем. Бій 12 квітня став для героя останнім. Станіслав Рєзнік загинув під час бойового завдання в районі Урожайного на Донеччині. Прощання з воїном відбулося 16 квітня.
З початком повномасштабного вторгнення Максим Гирич добровільно став на захист України з 27 лютого 2022 року. Був командиром стрілецького відділення. Воїн загинув при виконанні бойового завдання, унаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Трагедія сталася 11 квітня у Новомихайлівці на Донеччині.
На Донеччині прийняв останній бій захисник Дмитро Седешев. У лавах війська служив на посаді навідника механізованого батальйону. Мав звання солдата. Загинув 10 квітня у результаті ворожого артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу Водяного Волноваського району.