jMyRZaMSjMgq7YQy

В актовій залі ПДАА 24 листопада зібралося чимало люду: поціновувачі української пісні прийшли на благодійний концерт бандуриста. Віктор Пашник уже втретє відвідує Полтаву, йому вона припала до душі. Рік тому концерт організовували в Галереї мистецтв, тоді ж вхід оцінили в 50 грн. А цьогоріч вирішили зробити його безкоштовним задля популяризації народної творчості серед населення, говорить […]

В актовій залі ПДАА 24 листопада зібралося чимало люду: поціновувачі української пісні прийшли на благодійний концерт бандуриста. Віктор Пашник уже втретє відвідує Полтаву, йому вона припала до душі.

Рік тому концерт організовували в Галереї мистецтв, тоді ж вхід оцінили в 50 грн. А цьогоріч вирішили зробити його безкоштовним задля популяризації народної творчості серед населення, говорить організаторка заходу, керівник туристичного клубу «InGreen» Ольга Влох:

«Полтавцям так сподобався Віктор, що ми запросили його знову. Сьогодні прийшло значно більше людей. На виході ми поставили скриньку для благодійних внесків. Одразу хочу попередити: ці кошти не хворим дітям, а на розвиток творчості бандуриста. Він планує записати альбом».

Попередні роки концерт відвідували близько сотні людей. Цього року свято пісні об’єднало однодумців, які протягом двох годин слухали авторські та народні пісні, виконані українською і білоруською мовами. Віктор Пашник майстерно змінював музичний супровід: співав то під бандуру, то під гітару. Цим він зачепив найтонші струни душі слухачів різного віку. Сучасний кобзар-філософ поділився, що залюбки відвідує Полтаву:

«Щоразу, виступаючи, бачу задоволені очі глядачів і думаю, що відвідую ваше місто недарма. Я сам пишу пісні з 2001 року. Вони за тематикою різні – то козацькі, то ліричні, додалися у зв’язку з подіями в країні, і революційні. Планую випустити перший альбом. Сподіваюся, що люди мене підтримають!».

Бандурист Віктор Пашник

Напередодні концерту серед користувачів мережі провели голосування на найкращу пісню бандуриста. Люди найактивніше проголосували за авторську «Відьму». Її та багато інших виконав Віктор Пашник на сцені. У перервах він спілкувався з глядачами, розповідаючи про своє життя та творчість.

Глядачі захоплено слухали кожну пісню, невтомно плескали в долоні. Полтавка Ольга Федорівна, уже третій раз приходить на концерт:

«Я стала шанувальницею Віктора з першого разу. От чомусь його пісні мені до душі! Хоч вони може й західноукраїнські, але він так їх співає… На цей раз привела і чоловіка, й подруг».

 Довідка

Віктор Пашник – український музикант, бандурист. Знаний в країні та за її межами також під ім’ям Шкрум. Народився на Івано-Франківщині. Закінчив школу бандуристів, єдиний в Україні подібний навчальний заклад. Подорожує країною та Європою. Із сольним концертом у Полтаві вперше.

Loading...