Все ж незаконний та підлягає демонтажу – апеляційний суд відмовив підприємцю в розміщенні МАФу біля ЦУМу

Автор: Вікторія Баберя, 4 жовтня, 16:21

Фото: Апеляційний суд відмовив підприємцю в розміщенні МАФу біля ЦУМу


Відповідну постанову винесла колегія суддів Другого апеляційного адмінсуду в середині вересня.

Пояснимо: ФОП Кива намагався скасувати ухвалу судді Полтавського адмінсуду. Згідно з нею, задовольнили позов прокуратури щодо визнання протиправним та скасування рішення ПМР на розміщення та паспорту прив’язки на споруду. А також встановили, що так як без дозвільних документів МАФ розміщуватися не може, то підприємець має її демонтувати.

Саме це Богдан Кива намагався оскаржити, та суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги.

І наразі прокуратура вже направила до Полтавської міської ради лист про необхідність вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди. Тож, найближчим часом буде видно, чи знесуть кіоск, чи ні.

Пригадаємо, розгляд попередньої справи щодо МАФу біля ЦУМу тривав із 2014-го до зими 2019-го. Протягом усіх цих років прокуратура намагалася довести незаконність встановлення даної тимчасової споруди та зобов’язати власників її демонтувати. ЗМІСТ раніше простежив хронологію судових процесів за 5 років та показав, яка ситуація з МАФом сьогодні. 

Та, врешті-решт, Полтавський окружний адмінсуд відмовив прокуратурі в демонтажу тоді ще піцерії PizzaCat поблизу ЦУМу. 

Додамо, Богдан Кива також звертався до міської влади щодо подальшого розміщення тимчасових споруд на земельній ділянці 78,5 кв. м на перехресті вулиць Соборності та Котляревського. Раніше там була піцерія PizzaCat, але влітку змінили заклад – зараз там магазин випічки. Та, члени містобудівної комісії не погодили ФОПу дозвіл на розміщення МАФу в центрі міста надалі.

Опублікована: 4 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація