Вулицю Пушкарівську ремонтуватиме фірма, пов’язана з корупцією

Автор: Ксенія Омельченко, 13 червня, 12:35

Фото: Вулицю Пушкарівську ремонтуватим фірма, пов’язана з корупцією (Джерело - censor.net)


Управління житлово-комунального господарства Полтави має намір укласти другий договір з фірмою «Будівельник 2016» на капремонт вулиці Пушкарівська.

Зазначимо, компанія почала капітально ремонтувати Пушкарівську ще в жовтні 2018 року. Однак у грудні УЖКГ зменшило обсяг робіт. Зрештою, замість обіцяних 3,9 млн грн, підрядник отримав лише 226 тис. грн.

Тепер «Будівельник 2016» має продовжити капремонт, але за свої послуги візьме вже вдвічі дорожче – 7 млн грн.

Попри те, що на аукціон традиційно прийшла фірма «Асфер груп», яку називають «улюбленцем» УЖКГ, перемогу все ж таки здобула фірма «Будівельник 2016», знизивши вартість робіт на 700 тисяч гривень (у порівнянні з «Асфер груп»).

Що відомо про «Будівельник 2016»? Серед її засновників раніше значився Рубен Григорян. Він внесений до реєстру Держреєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Як повідомляло ІВ «Полтавщина», Григорян порушив законодавство в 2012 році, коли вніс до офіційних документів завідомо неправдиві дані, а також привласнив чуже майно, зловживаючи своїм службовим становищем.

Тоді ж його засудили до 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарської та керівної діяльності строком на 1 рік 6 місяців. Але, відповідно до того ж судового рішення, підприємця звільнили від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік та забороною виїзду за межі України.

Як і раніше, полтавські дороги здебільшого ремонтують фірми, що пов’язані з корупційними злочинами. Так, наприклад, на тендери по ремонту доріг також часто приходить фірма «Полтавабудцентр», фактичному власнику якої інкримінували змови з посадовими особами, підробку документів та розкрадання бюджетних коштів.

Опублікована: 13 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація