Вибухи у Полтаві: розпочалася дронова атака

Джерело: Міноборони України
У ніч на 30 березня Полтава опинилася під атакою ворожих безпілотників. У місті було чутно щонайменше три вибухи, наразі в регіоні триває робота сил протиповітряної оборони.
Вибухи лунали в різних частинах міста. Полтавська обласна військова адміністрація повідомляє про роботу ППО в межах району.

Вибухи у Полтаві 30 березня
За повідомленнями моніторингових каналів та очевидців, перші звуки вибухів пролунали близько 23:00. Попередньо це був результат успішної роботи підрозділів ППО по ударних БпЛА типу Shahed, які заходили на місто з кількох напрямків. Місцева влада та Повітряні сили закликають мешканців не залишати укриттів до офіційного відбою повітряної тривоги.
«Полтава під атакою ворожих безпілотників! Не стійте біля вікон», – пише секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Станом на цю хвилину інформація про руйнування чи постраждалих не надходила. На місцях імовірних падінь уламків уже готуються працювати екстрені служби. Подробиці нічного нальоту будуть оприлюднені після повного відбиття атаки.