9gfptabdmezghpcs

Полтавець, екс-нардеп двох скликань, в минулому учасник політичних сил «Народний Фронт», «Удар», «БПП-Солідарність», «Партія простих людей», «Соціал-демократична партія» Сергій Каплін планує брати активну участь у місцевих виборах, які відбудуться восени 2020 року.

Під час них, Каплін планує балотуватися на посаду міського голови Полтави від «Партії простих людей». Про це він повідомив у коментарі ЗМІСТу у середу, 4 березня.

На його думку, цьогоріч претендувати на посаду очільника міста будуть чимало людей, але важливо обрати когось з чітким планом дій:

«Так само, як на попередніх виборах я йтиму від "Партії простих людей". Ми формуємо команду з молодих і досвідчених людей, які готові реалізувати мою програму. Я презентую її ближче до виборів абсолютно скрізь. Починаючи від дворів і до експертів. Це буде програма перетворення Полтави за кілька років у місто №1 в Україні».

Уже сьогодні політик переконаний, що його партія виграє вибори, але наразі він не має чіткого розуміння якою буде оновлена міська рада і чи не стане схожою на Верховну Раду України. Щодо посади міського голови, то Каплін вважає що йому треба було «йти в мери» ще давно.

Цьогоріч висувати свою кандидатуру він планує через «відчуття відповідальності, за справу, яку почав»:

«Я готовий. Що стосується посади міського голови, то я бачу, що треба йти. І треба було раніше йти, 5 років тому і не віддавати місто політикам, які його пограбували. Я балотуватимуся в мери Полтави. […] Кандидатів буде чимало. Усі вони з різною метою, Хтось балотуватиметься, щоб завести свої партії, а хтось, бо вже просто не може не балотуватися. Ось Олександр Мамай буде балотуватися однозначно. Будуть балотуватися ще як Олександр Шамота. Будуть різні люди, але ми повинні зважати на наші задачі».

Нагадаємо, що раніше ЗМІСТ спілкувався з секретарем міської ради Олександром Шамотою та головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

Loading...