Як Полтавська ОДА планує боротись із амброзією

На щотижневій апаратній нараді чиновники обговорили шляхи вирішення проблеми, яка чи не найбільше хвилює полтавців.
Як повідомляють у прес-службі Полтавської ОДА, наразі карантинний режим запровадили у 25 районах області, 240 населених пунктах, 3000 присадибних ділянках, 175 господарств.
Зараз в області діють 7 районних та 2 міські програми боротьби з рослиною. На їх виконання місцева влада виділила 3 млн. 380 тис. грн.
Причина поширення амброзії — невиконання необхідних заходів і відсутність їх фінансування. Вирішили, що найефективніше – застосувати разом технічні, механічні та хімічні методи. Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА затвердив проект програми боротьби з амброзією на 2018 – 2022 роки. Проте вона також не отримала фінансового забезпечення.
Нагадаємо, що на сайті міськради опублікували петицію, автори якої закликають владу розпочати боротьбу із амброзією в місті.