img_20220529_173316-03

Наталія Стребкова загинула 15 квітня внаслідок бомбардування росіянами Маріуполя. Її тіло вдалося повернути.

Про це повідомила донька військовослужбовиці Ірина Шматко на своїй фейсбук-сторінці 31 липня. За її словами, прощання з Наталією Стребковою відбудеться в Києві цього тижня у середу або четвер.

UPD. Віддати останню честь Наталії Стребковій можна 4 серпня о 12:00. Церемонія відбудеться біля Київського крематорію на вул. Байковій, 16.  

Наталія Стребкова з позивним «Зоряна» з 2017 року служила в полку «Азов», у 2018 році отримала сержантське звання.

15 квітня від потрапляння багатотонного снаряда у бомбосховище захисниця загинула.

До Маріуполя Наталія Стребкова переїхала у 2015 році, після того, як познайомилася з чоловіком, який був військовим «Азову».

«Азовці стали другою родиною мами. І, звичайно, через деякий час вона й сама захотіла стати частиною "Азову". Розповідала, що на фізичній підготовці дуже виснажується, але в жодному випадку не шкодує про свій вибір. Так вийшло, що вони вже разом з татом були військовими. Я так ними пишаюсь», – розповідала Ірина Шматко.

«Зоряна» до початку повномасштабної війни повернулася до Полтави, щоб залишити собаку і документи в безпеці, й поїхала з чоловіком боронити Маріуполь. Наталії Стребковій було 45 років. У неї залишилися чоловік, діти та онуки.

Loading...