(Фото – poltava.to)

У Полтаві уклали договір з ТОВ «ДРСУ Полтава» за 23 млн 983 тис. грн на реконструкцію вул. Огнівської та вул. Колективної.

Про це стало відомо з ресурсу Prozorro 1 червня.

Комерційним директором компанії ТОВ «ДРСУ Полтава» є Олександр Сутягін. Він також обраний депутатом Подільської районної ради у Полтаві від «Слуги народу».

ТОВ «ДРСУ Полтава» заснували у 2006 році. Відтоді ця фірма отримала підрядів від Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради на понад 15 млн грн. Також компанія співпрацювала з Агентством місцевих доріг Полтавщини (на понад 129 млн грн), «Полтавагазвидобуванням» (на понад 35 млн грн) тощо. Тепер ця фірма пропонує реконструювати вулиці на Огнівці дешевше за конкурентів.

Про реконструкцію вул. Колективної та вул. Огнівської. Підрядник матиме виконати такі роботи:

  • підготовчі (розбирання дорожних покриттів, перевезення сміття, звалювання дерев, викорчування пнів тощо);
  • земляні (засипання траншей, розроблення та ущільнення ґрунту тощо);
  • дорожній одяг (на проїзній частині – улаштування вирівнюючих шарів, встановлення бортового каміння тощо; улаштування нового дорожнього одягу проїзної частини та підсилення на стоянках, облаштування з’їздів тощо)
  • тротуар та облаштування дорожнього руху;
  • світлотехнічна установка, прокладання труб, демонтаж колектора та робота над зливовою каналізацією тощо.

Вул. Колективну та вул. Огнівську планували реконструювати ще у 2018 році. Через помилки у договорі його розірвали,  а тендер вирішили відтермінувати і провести у 2019 році. Як пише видання Полтавщина, у 2019 році теж замовили реконструкцію вул. Колективної та вул. Огнівської за 36,5 млн грн, але роботи теж не виконали. Знову повернулися до теми реконструкції цьогоріч. Про плани реконструкції цих вулиць говорили на сесії Полтавської міської ради у березні.

Реконструкція вул. Колективної та вул. Огнівської – крок до запуску тролейбусної лінії на Огнівку. Згідно з проєктом програми розвитку міського електротранспорту тролейбусну лінію будуватимуть до 2022 року. Згідно з новим генпланом, проєктом передбачена тролейбусна лінія на вул. Станіславського. Від цієї вулиці тролейбуси будуть рухатися по вул. Колективній, а потім до вул. Симона Петлюри, що поєднує вул. Соборності з вул. Огнівською.

Нагадаємо, що ремонт 230 м дороги на вулиці Світанковій до маєтку родини Мамая оцінили у понад 4 млн грн.

Loading...