(Фото – poltava.to)

Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради не вперше намагається замовити реконструкцію вул. Колективної та вул. Огнівської.

Роботи оцінили у 29 млн 156 тис. грн. Тендерні пропозицій подають до 11 травня. Про це стало відомо з ресурсу Prozorro 23 квітня.

У тендерній документації вказано, що роботи мають виконати до кінця 2021 року.

Підрядник матиме виконати такі роботи:

  • підготовчі (розбирання дорожних покриттів, перевезення сміття, звалювання дерев, викорчування пнів тощо);
  • земляні (засипання траншей, розроблення та ущільнення ґрунту тощо);
  • дорожній одяг (на проїзній частині – улаштування вирівнюючих шарів, встановлення бортового каміння тощо; улаштування нового дорожнього одягу проїзної частини та підсилення на стоянках, облаштування з’їздів тощо)
  • тротуар та облаштування дорожнього руху;
  • світлотехнічна установка, прокладання труб, демонтаж колектора та робота над зливовою каналізацією тощо.

В УЖКГ також прописали вимоги до обладнання, яким має володіти, або мати в оренді підрядник.

Вул. Колективну та вул. Огнівську планували реконструювати ще у 2018 році. Через помилки у договорі його розірвали,  а тендер вирішили відтермінувати і провести у 2019 році. Як пише видання Полтавщина, у 2019 році теж замовили реконструкцію вул. Колективної та вул. Огнівської за 36,5 млн грн, але роботи теж не виконали.

Знову повернулися до теми реконструкції цьогоріч. Про плани реконструкції цих вулиць говорили на сесії Полтавської міської ради у березні.Реконструкція вул. Колективної та вул. Огнівської – крок до запуску тролейбусної лінії на Огнівку. Згідно з проєктом програми розвитку міського електротранспорту тролейбусну лінію будуватимуть до 2022 року. Згідно з новим генпланом, проєктом передбачена тролейбусна лінія на вул. Станіславського. Від цієї вулиці тролейбуси будуть рухатися по вул. Колективній, а потім до вул. Симона Петлюри, що поєднує вул. Соборності з вул. Огнівською.

Loading...