img_7139-61-copy

14 січня, на сесії Полтавської обласної ради, керівники газорозподільних фірм розкажуть про своє бачення розв’язання проблеми з підвищенням тарифів.

Уже тривають наради директора АТ «Лубнигаз» Ігоря Кондратенка з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим та представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про шляхи зниження тарифів на транспортування газу.

У пресслужбі підприємства кажуть, що газорозподільні компанії теж стали жертвами тарифного питання. У «Лубнигазі» розповіли, що головні складові тарифу облгазів – купівля газу для технологічних витрат, податки та фонд оплати праці. Це становить 70% витрат підприємства.

«Наші працівники – такі ж споживачі газу й тепла, як і інші. Вони мають середні зарплати й такі ж проблеми. Ми, як газорозподільна компанія, зацікавлені у зменшенні тарифу. Це можливо коштом зниження собівартості витрат нашого підприємства та збільшення обсягу споживання. Це дозволить знизити соціальну напругу, підняти рівень сплати населення».

У «Полтавагазі» кажуть, що офіційну позицію підприємства озвучать на засіданні Полтавської обласної ради. Підприємство уже отримало звернення від обласної ради і чекає на офіційне запрошення представника. «Полтавагаз» наразі готується до засідання і планує описати ситуацію, що склалася на їхньому підприємстві після підвищення тарифів.

У «Гадячгаз» вважають, що підприємство теж стало заручником ситуації. Голова правління компанії Дмитро Шестерненко каже, що з 1 січня вартість транспортування становить 1,72 грн за м³. На його думку, ця вартість виправдана різними складовими і показниками.

Також на сесії має виступити керівник підприємства «Полтаваобленерго» та «Кременчукгаз».

9 січня поблизу Полтавської ОДА також відбувся мітинг проти підвищення комунальних тарифів. Цей протест продовжили 11 січня. Причиною протестів стало те, що з 1 січня зростуть тарифи на комунальні послуги.

Loading...