Державну нагороду присвоїли колишньому гравцю «Ворскли» Сергію Баланчуку. Життя 47-річного воїна обірвав ворожий артобстріл поблизу Бахмута.

Про це 30 січня повідомили на сайті футбольного клубу «Ворскла». Президент України посмертно нагородив Сергія Баланчука орденом «За мужність» ІІІ ступеня 17 листопада. 

Футболіст дебютував 13 серпня 1995 року у складі «Динамо». Згодом чоловік перейшов до складу ізраїльського клубу «Маккабі» з Хайфи та відіграв там три сезони. Починаючи з 1999 року впродовж трьох з половиною сезонів Сергій Баланчук був основним захисником «Ворскли». 

Воїна призвали на військову службу наприкінці квітня минулого року. Сергій Баланчук загинув 7 липня внаслідок артобстрілу ворога на околицях Бахмута. 

Вічна пам’ять герою. 

Шістьох полеглих воїнів з Полтавщини нагородили орденами «За мужність». Нагороди воїнів передадуть їхнім рідним. 

Молодий воїн Костянтин Бєлов поліг у травні 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу у Харкові. За виявлену мужність його посмертно нагородили орденом.

Державну нагороду посмертно присвоїли воїнам з Решетилівської та Петрівсько-Роменської громади. Кавалерами ордену «За мужність» ІІІ ступеня посмертно стали сержант Андрій Бухало та старший сержант Максим Зінченко.

Loading...