Захищаючи Україну загинув військовослужбовець з Полтавщини

Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув воїн Віктор Харченко.
Про це повідомили у Гадяцькій міській раді 19 жовтня.
Віктор Харченко загинув 16 жовтня під час мінометного обстрілу з боку рф у Курдюмівці Бахмутського району на Донеччині. На момент загибелі захисникові було 44 роки. Нині дата та час зустрічі воїна невідома, про церемонію прощання повідомлять згодом.

Внаслідок обстрілів позицій у Курдюмівці 14 жовтня полягли в боях рядовий Сергій Биба 1979 року народження та старший солдат Ярослав Капко. Воїнів поховали 18 жовтня.
Сергій Биба – кулеметник першого стрілецького відділення військової частини А4467. Ярослав Капко – стрілець стрілецького відділення військової частини А4467.
Вічна пам’ять героям.
18 жовтня побратими та рідні Євгена Браха, Сергія Биби, Олександра Белозерова та Ярослава Капка попрощалися у Полтаві з загиблими воїнами.