Уродженець Полтави, майор ЗСУ та виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський боронив Маріуполь, 21 вересня його та ще понад 200 захисників визволили з російського полону.

21 вересня Україна повернула додому частину захисників Маріуполя і командирів полку «Азов». Загалом у межах обміну повернули 205 громадян України. 

Серед українських військових, які повернулися додому внаслідок обміну з РФ, Святослав «Калина» Паламар, Сергій «Волина» Волинський, Денис «Редіс» Прокопенко, а також Богдан «Тавр» Кротевич. 

Фото – ГУР

Сергій Волинський приєднався до захисників «Азовсталі», після того, як більша частина морських піхотинців 36-ї бригади не зуміла прорвати оточення з Маріуполя і потрапила в полон. Інша частина бригади (у складі близько 200 морпіхів) під керівництвом «Волини» зуміла прорватися з території Заводу ім. Ілліча на «Азовсталь», для цього вони замаскували техніку – нанесли на неї знаки Z.

Сергію Волинському 30 років. Він присвятив військовій справі половину життя. Закінчив Національну академію сухопутних військ ім. Сагайдачного, служив у Криму, з 2015 року у складі 36-ї ОБрМП виконував завдання на маріупольському напрямку.

Він став голосом захисників «Азовсталі», звертаючись до світових лідерів із закликом про порятунок цивільних та поранених. Серед адресатів – Джо Байден, Борис Джонсон, Реджеп Ердоган, Володимир Зеленський, Папа Римський та Ілон Маск.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що Сергій «Волина» потрапив до національного списку Forbes Ukraine «30 до 30».

Loading...