Посилення підступів до громад
Посилення підступів до громад

Фото – Полтавський обласний ТЦК та СП

Будівництво інженерних загороджень, позбавлення ворогів можливості поповнити свої засоби пальним чи боєприпасами – усе це елементи посилення безпеки, що мають врахувати усі громади.

Про це повідомляє Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної комплектації 10 березня.

Досвід показує, що посилення захисту населених пунктів області на півночі була ефективною – там знищили десятки одиниць ворожої техніки і ворог не пройшов та не пройде надалі. Для росіян є перепони, що значно уповільнюють рух ворожої бронетехніки, відсутні дорожні вказівники, зруйновані мости тощо:

«Як результат – російським колонам постійно доводиться шукати інші маршрути – вони втрачають час, витрачають пальне і, як наслідок, стають легкою мішенню для наших військ. Така тенденція спостерігається в багатьох українських містах, містечках і селищах. Окупанти не можуть пройти там, де їм не дозволяють. Проте, на жаль, навіть на Полтавщині трапляються випадки, коли місцева влада не може (або не хоче) організувати оборону і спротив ворогу».

Військові нагадують, що будівництво укріплень – можливість громад захистити себе. Якщо керівник міських та селищних рад це питання ігнорують (назви громад, які потребують посилення, не вказуємо виключно з питань оборонної безпеки) їх мають змусити укріпити підступи жителі цих населених пунктів.

Loading...