Залишається велика загроза з півночі, там багато ворожої техніки – очільник Полтавської військової адміністрації

(Фото – телеграм-канал Дмитра Луніна)
Ніч на 6 березня в області була спокійною, бойових зіткнень немає.
Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
Головне з його звернення:
- учбових сирен в області немає, коли ви чуєте сирени, потрібно йти в укриття
- комендантської години потрібно дотримуватися
- військові адміністрації займаються переселенцями, якщо можете, допомагайте у забезпеченні
- працює гуманітарний штаб, який допомагає Сумщині та Харківщині. Кожного дня велика кількість багатотонних фур їде з їжею, засобами гігієни та одягом до цих регіонів.
Ситуація в Полтавській області спокійна. Повітряні тривоги були у Лубнах, Миргороді та зранку у Полтаві. Про події в інших областях читайте тут.
Перелік адрес збору допомоги у Полтаві:
- Полтавський академічний обласний театр ляльок, вул. Пушкіна, 32;
- Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського, вул. Небесної Сотні, 17;
- виставкова зала міського будинку культури, майдан Незалежності, 5;
- Свято-Успенський собор, Соборний майдан, 1;
- Музичний коледж імені Лисенка, вул. Соборності, 11.
Полтавщина – одна з областей, яка приймає переселенців і поранених військових, доправляє гуманітарну допомогу в області, де тривають активні бойові дії та готується «гарячими обіймами» зустріти ворожі війська.