UMYLSdjHzphVBbTN

Голова соціалістичної партії України Сергій Чередніченко опублікував скриншоти листування, ніби то, з заступником і заступницею міського голови Полтави Олексієм Чепурко і Тетяною Юрченко.

Мова у меседжах йде про те, що заступник і заступниця, немов, мають домовленості з Сергієм Чередніченком щодо незаконного МАФу поблизу офісу полтавського осередку партії ОПЗЖ.

На власній фб-сторінці Чередніченко пише що він погодив встановлення «пункту охорони»:

«А тепер підтвердження того, що я погодив встановлення пункту охорони з керівництвом міста! Заяву - наполягання написав. Отримав підтвердження від посадовців».

Тетяна Юрченко назвала ці скриншоти підробкою. Адже вона не спілкувалася з приводу незаконної споруди і тим паче, не просила парфуми за це:

 «Я можу лише посміхатися і порекомендувати пану Чередніченко бути трохи уважнішим, коли він підробляє такі речі. Продивіться як я зареєстрована у вайбері, яка у мене аватарка і порівняйте. Звичайно, що не зі мною він переписувався. Якщо він щось підробляє, то нехай звертається до префесіоналів».

Олексій Чепурко теж відреагував на скриншоти листування. Він повідомив, що Сергій Чередніченко заблокований у його контактах:

«Я не можу коментувати дії якогось шизофренічно хворого чоловіка. Я не переписуюся з Чередніченком, він у мене давно заблокований. Це неправда. Хто такий для мене Чередніченко, щоб я з ним про щось домовлявся».

Нагадаємо, що ЗМІСТ розповідав про МАФ, що з’явився на розі вулиць Пушкіна та Симона Петлюри біля офісу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», уже встиг змінити зовнішній вигляд – від протекції МВС до агітаційної будки. У міськраді кажуть, що дозвільних документів на нього немає, але сам установник Сергій Чередніченко говорить, що має на це право.

Loading...