49176695 – gavel and handcuffs on wooden background
49176695 – gavel and handcuffs on wooden background

49176695 – gavel and handcuffs on wooden background

Викритий на хабарі у понад 750 тисяч гривень колишній очільник інспекції з контролю за використанням і охороною земель ГУ Держгеокадастру Полтавщини заплатив заставу і вийшов з-під варти. Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, затриманому 23-го січня екс-посадовцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України. Нагадаємо, чоловік вимагав і отримав понад 750 тис. грн. […]

Викритий на хабарі у понад 750 тисяч гривень колишній очільник інспекції з контролю за використанням і охороною земель ГУ Держгеокадастру Полтавщини заплатив заставу і вийшов з-під варти.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, затриманому 23-го січня екс-посадовцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України. Нагадаємо, чоловік вимагав і отримав понад 750 тис. грн. хабара від представника фермерського господарства за продовження терміну дії договорів оренди ділянки площею 88 га, яка знаходиться на території Жданівської сільради Лубенського району.

Під час затримання (Джерело - соцмережі)

Вилучені кошти (Джерело - соцмережі)

Октябрський райсуд Полтави обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Цим екс-начальник і скористався: сплатив 176 тис. 200 грн і вийшов з-під варти. На це прокуратура Полтавської області подала апеляційну скаргу, вимагаючи збільшити розмір застави до 760 тис. грн.

Зазначимо, що чоловіку, згідно з ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди), загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, правоохоронці повідомили про проведення слідчо-оперативних дій і щодо притягнення до відповідальності  чиновників Держгеокадастру, причетних до корупційної схеми.

Loading...