DnS7Yj2qy6aCO1P8

Встановлений без дозволу правоохоронних органів кіоск на перехресті Стрітенської та Небесної Сотні відремонтували після нещодавнього погрому. Пошкодження на фасаді залишились, однак на кіоску з’явилися нові захисні ролети. Нагадаємо, у ніч з 7-го на 8-ме лютого невідомі розгромили МАФ: пошматували захисні ролети, розбили скло і продірявили фасад. Кіоск ремонтують уже вдруге. Першого разу також довелося замінювати […]

Встановлений без дозволу правоохоронних органів кіоск на перехресті Стрітенської та Небесної Сотні відремонтували після нещодавнього погрому.

Пошкодження на фасаді залишились, однак на кіоску з’явилися нові захисні ролети.

МАФ після чергового ремонту

Нагадаємо, у ніч з 7-го на 8-ме лютого невідомі розгромили МАФ: пошматували захисні ролети, розбили скло і продірявили фасад.

Кіоск ремонтують уже вдруге. Першого разу також довелося замінювати ролети, оскільки у першу ж ніч після встановлення їх пошкодили.

Зазначимо, що цей МАФ мали б демонтувати, а його власниця Олена Дрозд повинна сплатити штраф, оскільки споруда встановлена без узгодження з правоохоронними органами. Однак, підприємиця майже три місяці ігнорує повідомлення поліції.

Нагадаємо, на сесії міської ради депутати затвердили Програму фінансуванню демонтажу незаконно встановлених споруд. Згідно з документом, за 2018 рік заплановано демонтувати 27 нелегальних павільйонів та кіосків.

Loading...