photo_2022-04-27_10-09-32

Ввечері 26 квітня у Подільському районі Полтави пролунав вибух. Як виявилося, невідомий вистрілив із ручного протитанкового гранатомета. Чоловіка знайшли, оголосили підозру й посадили під домашній арешт. Але звідки у нього «РПГ-22», якщо цей чоловік навіть не перебуває в ЗСУ? Він купив його у товариша в гаражі.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави.

Чоловік, який вистрелив з гранатомета, не перебував в лавах Збройних сил України, тероборони чи іншого озброєного формування. Йому не видавали зброю і бойові припаси, але після того, як він випив зі знайомим у гаражі цю проблему вирішили. Як виявилося, його «співрозмовник» мав таку реактивну протитанкову зброю з серійним номером і вирішив її подарувати.

З новим подарунком житель Полтави пішов додому й близько одинадцятої вечора вирішив, що час настав. Він взяв «РПГ-22» й прийшов неподалік дитячого майданчика на провулку Ломаному, 16. Навички з використання зброї чоловік мав, адже проходив військову службу. Отож висмикнув чеку, зрушив тягу до упору назад повернувши догори запобіжну стійку. Згодом звів ударно-спусковий механізм, тим самим перевівши РПГ-22 у бойове положення.

Чоловік націлив зброю над гаражним кооперативом та здійснив постріл в небо. Слідство не зазначає з якою метою він це зробив, тому найімовірніше її не було.

Після пострілу вирішив викинути у сміттєвий бак тубус «РПГ-22» та камуфляжну куртку в якій перебував під час пострілу. Після цього стрільця знайшли й оголосили йому про підозру. Ним виявився уродженець Закарпатської області.

Нині підозрюваний дієво співпрацює зі слідством й до 7 липня перебуватиме під нічним домашнім арештом.

Loading...