IMG_0180
07 грудня, 16:12
07 грудня, 16:12

Від самого ранку на кухні HEALTHY FOOD кипить робота. Тут пахне запеченим м’ясом та сирниками, поряд кухарі готують та пакують раціони для клієнтів. Невдовзі їх розгорнуть в офісах й приміщення наповняться цими ж ароматами спецій, овочів та фруктів.

Кожен пакет з харчуванням наповнюється ресторанними стравами, які підібрала для замовників дієтологиня єдиного сервісу правильного харчування у Полтаві. Співзасновниця бренду Єлизавета Дендеря каже, що вони постійно шукають нові ідеї, щоб меню було максимально різноманітним. Усе це впроваджує у реальність їхня команда кухарів.

ЗМІСТ побував на кухні й показує як працює доставка бренду зсередини.

Як звичайні продукти перетворюють на ресторанні страви

Вхід на кухню заборонений без спеціального одягу, бахіл, захисної шапочки та рукавичок. Тут мають справу з продуктами, що ретельно відібрали у крамницях. Безпека під час приготування надважлива, бо від цього залежить свіжість та смак страв, а з ними й репутація.

Після узгодження меню до роботи стає команда працівників з десятирічним досвідом. Пані Людмила обробляє овочі, поки її колега готує тісто на млинці та сирники. За кілька годин вони мають віддати готові страви кур’єру, тому часу обмаль. Усі процеси розподілені, а рухи відточені.

Продукти, що стають основою страв, маринують, подрібнюють, миють. Звичайне куряче філе готують з додаванням різних спецій. Ця робота клопітка, бо хтось з клієнтів не любить коріандру, а комусь не подобається карі. Відповідно й техніки приготування для них потрібно використати різні, але кухарів це не лякає. Пані Людмила жартує, що може готувати запечені курячі рулетики під різними соусами із заплющеними очима, але не тому, що це просто. Секрет у досвіді.

Врахувати побажання усіх клієнтів – виклик, який на кухні HEALTHY FOOD долають щодня, бо розуміють, що у бізнесі не буває просто. Єлизавета Дендеря пильно стежить за багатьма процесами й розповідає, що для них складнощі – можливість стати кращими, аніж учора:

«Коли ми повернулися до звичайного режиму роботи, зрозуміли, що працювати потрібно безперебійно. Поки ЗСУ тримає фронт на полі бою, ми працюємо на економіку. Нові ідеї, планування та команда допомагають продовжувати бізнес-процеси попри все. Ми навчилися шукати продукти для страв попри усі проблеми з логістикою. Якщо змінюється ландшафт, ми все одно в нього вписуємося, бо ми потрібні нашим клієнтам».

За розмовами бачимо, що тісто починає перетворюватися на млинці. Мінімальна кількість оливкової олії, вправні рухи пательнею і кілька хвилин.

«Дивіться які красиві млинці вийшли. Я таких приготувала уже тисячі, але щоразу стараюся краще. Тут я навчилася робити прості, на перший погляд, страви дієтичними. Завдяки цьому можу пропонувати як зробити їжу корисною, змінюємо з дієтологинею процеси у приготуванні. Загалом, стараємося», – каже пані Оля.

Тим часом в уже готові млинці загортають начинку. Тут відбірне м’ясо та спеції, що приготували заздалегідь. Наталія вправно загортає їх й приправляє сметаною чи соусом під час пакування.

Паралельно кухарка готує робоче місце для приготування смузі. На кожному етапі необхідно прибрати стіл й підготувати приладдя. Ольга очищує фрукти, готує до роботи блендер для створення напоїв з серії детоксу. Буденні для багатьох фруктів при застосування спеціальної рецептури перетворюються на серію  корисних вітамінізованих коктейлів.

Десь маринується риба, готуються гарніри та заготовки для наступних страв. Так працює кухня, де готують смачні страви за індивідуальними меню для полтавців.

Зробити замовлення

Після приготування раціонів на день, їх розміщують у крафтові пакування з іменними наліпками. Завчасно на них роздруковують інформацію про калорійність та вміст меню з розподілом на прийоми харчування. Меню щоразу нове, тому страви не повторюються.

Індивідуальний підхід називають важливою відмінністю цього бренду, адже тут готують раціон за унікальними сценаріями.

Продукти для страв купують у різних локаціях та постачальників з сертифікованою пропозицією. Наступним етапом у приготуванні чотирьох або п’яти прийомів їжі на день є коригування меню за рекомендаціями дієтологині, які працює з сервісом.

Щодня для клієнтів готують нові страви, тому меню не повторюється. Індивідуальний підхід називають важливою відмінністю цього бренду, адже тут готують раціон за унікальними сценаріями. Прийоми їжі доставляють у крафтовому пакуванні.

У комплексі є:

  • якщо це стандартний набір, то 4 прийоми їжі: 3 основних і перекус. У складі страв на 1 тис. 200 калорій є м’ясо курки або індика, різні сорти білої риби, овочі та фрукти. Періодично в меню є морепродукти та червона риба;
  • якщо це преміум-меню, то 4 прийоми їжі: 3 основних і перекус. У складі страв є телятина, м’ясо кролика, різні сорти червоної риби та морепродукти.

За якість товарів відповідають власники сервісу, які шукають продукти у різних частинах Полтави й відбирають їх постійно з перевіркою сертифікатів якості. Пакування дозволяє зберігати харчування на день без загрози, що їжа зіпсується, також прийоми їжі можна вільно брати з собою за потреби.

Замовити їжу для себе ви можете за цим контактом +380950221873 та на сторінці сервісу в інстаграмі.

Якщо ви маєте протипоказання до певних продуктів чи не хочете бачити їх у стравах, можна попередити про це на етапі замовлення. HEALTHY FOOD скоригує меню так, щоб страви не повторювалися й врахує в меню потреби.

Напередодні ЗМІСТ розповідав про сервіс правильного харчування у Полтаві. Це новий напрямок для нашого міста. Багато сервісів орієнтуються на продажі та популярність, але майже ніхто не готовий змінювати усталене меню під потреби клієнта. Тобто, чимало брендів створюють стандартне для всіх меню і не коригують його під кожного. Звичайно це впливає на якість.

У сервісі вирішили, що вони працюватимуть дещо інакше і враховуватимуть усі потреби споживачів, щоб вони хотіли повертатися. І це спрацювало – зараз сервіс має постійних клієнтів, які стабільно замовляють їхню їжу. Як готують та доставляють їжу ми розповідали детально тут.

Також разом ми склали підбірку смачних страв, що можуть стати елементами добового раціону й дозволять покращити здоров’я та позбавитися зайвої ваги або харчових розладів.

Це важливо, бо звичка якісно харчуватися точно може вплинути на якість життя загалом. Якщо організм отримує продукти, які дають усі поживні речовини, самопочуття та загальний стан здоров’я покращуються. У раціоні має бути білок, вуглеводи, жири, вода, вітаміни, мінерали тощо.

Правильно збалансувати денну норму різних елементів допоможе лікар. У HEALTHY FOOD вважають роль дієтолога у формуванні меню дуже важлива, тому разом з лікарем вони коригують підбір страв для своїх клієнтів. Врівноважити калорійність страв можна разом з урахуванням смакових уподобань та розмаїттю продуктів.

Кілька років поспіль до нової фази війни сервіс правильного харчування HEALTHY FOOD розбудовував у Полтаві нову галузь – доставка й популяризація здорового харчування.

Після цього роботу змінили на волонтерство, а співзасновник бренду взяв до рук зброю й пішов захищати Україну. Історію про це читайте за посиланням. Як і чому важливо піклуватися про власне харчування (особливо у холодні сезони) та як це легко робити у Полтаві ми розповідали тут.