18-річні полтавці зможуть отримати по 900 гривень на книги від держави

Джерело – village.com.ua
Молодь може подати заявку на отримання 908 грн, аби придбати за ці гроші книги.
Про гроші на книги 16 грудня повідомили у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій України.
В Україні стартувала державна програма «єКнига», яка дозволяє молоді поповнювати свої бібліотеки. Українці, яким виповнилось 18 років, починаючи з 1 січня цьогоріч, можуть отримати 908 гривень для купівлі книжок.
Для участі у програмі необхідно мати паспорт (ID-картку або закордонний) і податковий номер у «Дії». Подати заявку можна протягом одного року з 18-го дня народження.
Як отримати гроші на книги:
- відкрити застосунок «Дія»;
- обрати послугу «єКнига»;
- відкрити віртуальну банківську картку «єКнига» в одному із банків-партнерів;
- подати заявку;
- очікувати на зарахування допомоги.
За ці гроші можна придбати паперові, електронні чи аудіокниги українською мовою будь-яких жанрів у книгарнях-учасниках. Кошти можна витратити протягом трьох місяців з дня нарахування.
Нагадаємо, що з 1 грудня в Україні також почали одноразово виплачувати 1 тис. грн в межах програми «єПідтримка».
Заявку на участь у програмі можна подати через «Дію» впродовж зими. Виплати надійдуть на карту «Національного кешбеку». Замовити її можна онлайн або у відділеннях ПриватБанку, Ощадбанку, Монобанку та інших банків, які беруть участь у програмі. За наявною нині інформацією, витратити тисячу гривень можна:
- на оплату послуг малого та середнього бізнесу;
- на купівлю товарів українських виробників;
- на придбання ліків;
- на оплату комунальних послуг;
- на підтримку української армії.
Гроші за програмою «єПідтримка» можна витратити на донати для захисників. Зокрема через рахунки волонтерським фондам або United24, Міноборони, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України.