На засіданні Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавщини
На засіданні Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавщини

Фото – poltava.to

Зараз офіс Агенції тимчасово перебуває в Полтавській облдержадміністрації. З часом установа переїде до будівлі полтавського ЦНАПу, коли її здадуть в експлуатацію.

Про це стало відомо зі звіту про результати діяльності Агенцій регіонального розвитку, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій 19 лютого.

Наприкінці 2020 року для Агенції почали шукати нового керівника. Колишній директор Ігор Колодій перестав виходити на зв’язок. На засіданні Наглядової Ради його звільнили з посади Агенції через незадовільну діяльність установи під його керівництвом. 

Заступниця директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко повідомила, що установа має борги з податків та зарплатні працівникам. За її словами, з 2019 року Агенція припинила податкову звітність.

У січні Агенцію очолила Вікторія Буколова. Також затвердили нову назву організації – Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Наразі до штату Агенції входять директорка, бухгалтер та 4 експерти з регіонального розвитку.

За даними Мінрегіону, установу фінансують з обласного бюджету. На 2021 рік запланували виділити 1,7 млн грн.

Директорка Агенції регіонального розвитку Вікторія Буколова 22 лютого розповіла ЗМІСТу, що найближчим часом планують провести офіційне відкриття Агенції, яке відвідає Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Loading...