Засідання Наглядової Ради, під час якого провели співбесіду з претендентами на посаду директора Агенції
Засідання Наглядової Ради, під час якого провели співбесіду з претендентами на посаду директора Агенції

Джерело – Полтавська ОДА

Агенцію очолила Вікторія Буколова, яка раніше працювала завідувачкою сектору економічних досліджень у Полтавському відділенні Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса.

Про призначення стало відомо з сайту «Опендатабот». За інформацією сайту, Вікторія Буколова стала керівницею Агенції 15 січня. Тоді ж затвердили нову назву організації – Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

За даними пресслужби Полтавської облдержадміністрації, на посаду керівника Агенції претендували 5 кандидатів. Конкурс на заміщення посади відбувся у грудні 2020 року.

За інформацією сайту Youcontrol, у 2019 році Вікторія Буколова претендувала на посаду директорки Департаменту економіки й інвестицій Полтавської міськради.

Колишнього очільника Агенції Ігоря Колодія звільнили. У ПОДА повідомили, що він не виходив на зв'язок, а також не відповідав займаній посаді.

У 2020 році Полтавщина взяла участь у пілотному проєкті створення на базі Агенції регіонального розвитку Офісу з євроінтеграції, який сприяє регіональному розвитку та збільшенню бізнес-контактів з країнами-членами ЄС.

Loading...