Tx3NYoAEph9VObrK

Володимир Мусяк повернувся з перших тренувальних зборів з Києва і тепер готується до «Ігор Нескорених» вдома.

Для гарного виступу на змаганнях АТОвцю потрібен лук для стрільби та додаткові матеріали. Володимир розповів, що на даний момент, до наступних зборів у лютому, йому дали покористуватися луком, але чи буде з чим тренуватися далі – невідомо.

Лук для стрільби з прицілом, стрілами, напальчником та іншими додатками коштуватиме щонайменше 92 тис. грн. Володимир Мусяк пояснив, що такої суми він самостійно знайти не зможе точно.

Якщо ви маєте можливість допомогти Володимиру взяти участь у «Іграх Нескорених» та гідно представити Полтавщину на змаганнях в Гаазі, то ви можете долучитися до збору коштів.

Гроші, для купівлі луку на тренування, можна перерахувати дружині Людмилі Мусяк на карту Приватбанку – 4149497871124626.

Володимир Мусяк на тренуванні (Фото з особистої фб-сторінки АТОвця)

Володимир Мусяк уже побував на перших тренувальних зборах. За цей час йому вдалося повністю осягнути техніку стрільби та веслування, бо до цього були проблеми:

«Збори – це було щось неймовірне. І умови проживання, і тренери, і команда просто суперові. Я підтягнув техніку, уже впевненіше стріляю. Свого лука ще не маю, але мені дали покористуватися. Буду і в Карлівці тренуватися, тут мені зроблять спеціальну мішень. Ще знайшов тренажер для веслування. Треба постійно тренуватися, щоб гідно показати себе на змаганнях».

Збірна, яка представить Україну на змаганнях у Гаазі (Фото з особистої фб-сторінки АТОвця)

Наступні збори – з 3 по 16 лютого, вже 10 квітня почнуться треті збори, з яких команда відправиться в Гаагу.

Додамо, що раніше ЗМІСТ розповідав про Володимира Мусяка і його найголовнішого вболівальника сина.

Loading...