pFqHBdfVihKVZpmd

АТОвець з Полтавщини Володимир Мусяк представлятиме наш регіон на «Іграх Нескорених 2020» у Гаазі. Уночі, 19 листопада, чоловік поїхав до Києва на перші тренувальні збори.

Під час оголошення Національної збірної України ЗМІСТ дізнався, що полтавців відсіяли на відборі цьогоріч. Попри це, за місяць стало відомо, що Володимир Мусяк уже кілька років живе на Полтавщині, у Карлівці, але місце реєстрації змінив після оголошення збірної України. Раніше родина жила у Теплодарі, Одеської області.

Володимир воював у складі добровольчого формування, яке не мало державного забезпечення майже 4 роки. Чоловік розповідає, що йому довелося побувати у Пісках, Авдіївці, Іловайську і не тільки. Сьогодні ж Мусяк – у складі збірної України, яка представить Україну на майбутніх «Іграх Нескорених».

Нескорений – це точно про, тепер уже полтавця, Володимира Мусяка з позивним «Пірат». З родиною вони переїхали до Карлівки кілька років тому. Змінити місце проживання йому запропонував підприємець-волонтер, який часто їздив на схід України і допомагав військовим. Якось він запропонував Володимиру повернутися нарешті до мирного життя і почати все заново на Полтавщині, запропонував роботу:

«Я тоді подумав: чому ні? Якщо не вийде, то повернуся на фронт. Та ось уже кілька років живемо у Карлівці. Згодом я зареєструвався і поїхав на змагання. Одразу їхав, щоб побачити хлопців, побратимів. Спробував сили і ось який результат».

На даний момент Володимир Мусяк на перших тренувальних зборах у столиці, які триватимуть тиждень. Далі, уже у 2020 році, збірну збиратимуть ще 2 рази:

«Будемо фізично загартовуватися, англійську будемо вчити. Я базово володію англійською, але це точно буде не зайвим. Разом з побратимами готуватимемося до змагань, аби гідно представити Україну».

Володимир Мусяк на тренуванні (Джерело – фб-сторінка АТОвця)

Якщо одяг та взуття для тренувань для Володимира придбав голова Полтавської облради Олександр Біленький, то на лук для стрільби триває збір коштів. Гроші, для купівлі луку на тренування, можна перерахувати дружині Людмилі Мусяк на карту Приватбанку – 4149497871124626.

Своїм найголовнішим вболівальником Володимир Мусяк називає 3-річного сина, адже він завжди переймається і хвилюється за тата.

Володимир Мусяк із синочком (Джерело – фб-сторінка АТОвця)
Loading...