«Бюджет участі» 2018: триває прийом проектів

Автор: Анна Єгорова, 10 липня, 17:31

Програма «Бюджет участі» продовжує приймати проекти від полтавців на 2018 рік. Подати свою ідею на конкурс можна до 25 липня.

Якщо ви маєте ідею покращення благоустрою громадського простору або вирішення соціально-значущих питань, подавайте заповнену аплікаційну форму проекту до комунальної організації «Інститут розвитку міста», яка знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, 2 поверх, к. 10.

Заявку можна надіслати електронною поштою: poltava.proekt@ukr.net.

Координатор проекту – Артем Іванюк. Вийти на зв'язок: (0532) 64-14-04; (095) 871-55-50.

Детальну інформацію і форму для заповнення можна знайти на сайті Полтавської міської ради в рубриці «Бюджет участі».

Участь у конкурсі «Бюджет участі» можуть брати лише жителі міста, яким виповнилося 16 років. Для подачі власної ідеї необхідно заповнити форму подання проекту, яка розміщена на сайті Полтавської міської ради, зібрати 15 підписів на підтримку проекту та подати його до КО «Інституту розвитку міста».

budjet-uchasti

Довідка:

У Полтаві конкурс проектів уперше відбувся в 2016 році в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки.

З 53 поданих конкурсних пропозицій перемогу здобули 12 проектів. Серед них 1 великий - «Зона відпочинку на Подолі» та 11 малих «Благоустрій зони відпочинку», «Полтава велосипедна», «Дитячий майданчик» «Дитяча казка», «Оздоровча зона селища Яківці», «Дитячий майданчик» «Лелека», Центр юридичної освіти «Знай свої права», «Організація збору від населення небезпечних відходів – використаних хімічних елементів живлення (батарейки, акумулятори)», Соціальна акція «У здоровому тілі здоровий дух», «Поринь у красу природи», «Спортивний майданчик селища Дальні Яківці», «Я люблю турнік».

Реалізація проектів-переможців минулого року наразі триває.

Опублікована: 10 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація