Під час служби раптово зупинилося серце стрільця-зенітника з Полтавщини

Віктор Дузенко
Віктор Дузенко

Колаж ЗМІСТу

Серце воїна зупинилося під час проходження військової служби 14 квітня цього року.

Про те. що Віктор Дузенко пішов з життя 16 квітня повідомили у Машівській селищній раді.

Віктор Дузенко народився у 1980 році на Полтавщині у селі Базилівщина. Зпочатку повномасштабного вторгнення чоловік ніс службу стрільцем-зенітником зенітного ракетного відділення ракетного взводу 225-го зенітного ракетного полку ЗСУ. Серце воїна зупинилося під час служби 14 квітня цього року.

Прощання із захисником орієнтовно відбудеться 18 квітня.

Вічна пам’ять воїну!

Згадаймо імена полеглих захисників

Ростислав Демочко народився у 1999 році. Коли розпочалася повномасштабна війна, він став на захист України, обравши шлях військового. Під час служби воїн виконував бойові завдання. 8 квітня поблизу Лиману під час виконання службових обов’язків Ростислав Демочко загинув

Владислав Литвин народився 24 січня 2001 року у Полтаві, де пройшли його дитинство та юність. Навчався у місцевій школі №36, яку закінчив у 2016 році. Воїн загинув 20 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Мар’їнки, що на Донеччині. У захисника залишилися рідні та близькі, для яких він назавжди залишиться люблячим сином, надійним другом та героєм.

У квітні 2022 року Ігоря Пилипенка призвали до лав захисників України. 12 квітня під час виконання бойового завдання на Сумському напрямку життя воїна обірвалося.

Анатолій Романенко з початком повномасштабної війни хлопець вирішив приєднатися до лав захисників. У грудні 2024 року воїн припинив виходити на зв’язок. Лише нещодавно за допомогою ДНК-експертизи вдалося дізнатися, що Анатолій Романенко загинув 12 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання на Курщині.

Андрій Гец до війська доєднався 7 квітня 2023 року. Під час виконання бойового завдання 2 січня 2025 року на Донецькому напрямку життя захисника обірвалося. Нещодавно воїна упізнали за ДНК-експертизою.