Подати проєкт можна з 26 квітня до 31 травня, для цього потрібно заповнити аплікаційну форму, або надіслати його на пошту. Цього року додалися проєкти для розвитку приєднаних територій.

За словами очільниці «Інституту розвитку міста» (ІРМ)  Тетяни Татаріної, цьогоріч про прийом заявок оголосили завчасно, щоб мешканці громади мали більше часу на підготовку пакетів  заявок. Також наразі в Інституті надають консультації телефоном. 

Тетяна Татаріна говорить, що також про прийом заявок оголосили раніше, бо згідно з новим положенням збільшився термін верифікації проєктів. Експертна перевірка тепер триватиме 60 днів: 

«Також ми збільшили час прийому заявок, бо розуміємо що у зв’язку із карантинними обмеженнями багато людей, які могли подати заявки через побоювання пов’язані з карантином чи стан здоров’я не зроблять це». 

Механізм подачі проєктів. Тетяна Татаріна каже, що на сайті Полтавської міської ради є аплікаційна форма, також на прохання її можуть надіслати на пошту. 

Після того, як заповнили форму її потрібно відправити на пошту ІРМ: [email protected] , або віднести особисто за адресою: вул. Небесної Сотні, 1/23, 2 поверх. Дізнатися більше можна за номерами телефонів: 050 409 72 01,  095 547 90 67.

Тетяна Татаріна каже, що для участі заповнюють аплікаційну форму, де є всі поля опису проєкту тощо. Ця аплікаційна форма в електронному вигляді й в паперовому передається до Інституту і реєструється.  Потім форму проходить процес верифікації, а далі на етап голосування. 

За словами Татаріної цьогоріч система не змінилася, будуть великі, малі та мікро проєкти. Але додалися проєкти для розвитку приєднаних територій:

«Це окремий напрямок на який можуть подаватися проєкти, які  стосуватимуться приєднаних сіл, які увійшли до складу Полтавської громади».

Згідно з новим положенням на такі проєкти виділили 4 млн грн від загальної суми закладених коштів на реалізації проєктів Бюджет участі Полтавської громади. 

«Сума фінансування на ці проєкти до 400 тис. грн на один проєкт».

Перелік проєктів, які реалізують у Полтаві протягом року можете переглянути тут.

Loading...