Через суд зі «Старнайтом» розірвали ще один договір оренди частини приміщення «Котляріка»

Автор: Вікторія Баберя, 10 травня, 12:45

Фото: Колишній кінотеатр імені Котляревського


Це вже другий розірваний договір оренди із ТОВ «Старнайт». Відповідне рішення винесла суддя Господарського суду Полтавської області Оксана Тимощенко наприкінці квітня.

Відповідно до рішення суду, «Старнайт» має повернути орендоване приміщення. Управління майном комунальної власності Полтави розірвало договір оренди №1/25 від 01.01.2014 року на 978,3 кв. м під кафе, танцпол. Про це стало відомо з ухвали, опублікованої в Єдиному державному реєстрі судових рішень 8 травня.

Щодо стягнення зі «Старнайту» заборгованості в розмірі 484 тис. 59,08 грн, що також була заявлена в позовних вимога, то під час розгляду справи орендарі її погасили повністю.

Додамо, в січні 2019-го міське управління керування майном комунальної власності подало позов до ТОВ «Старнайт» про розірвання трьох договорів оренди, зобов’язання повернути орендовані об’єкти у власність міста та про стягнення грошових коштів.

Наразі договір №31/1 від 09.09.2015 р. на оренду «Старнайтом» 709,9 кв. м. (під продаж непродовольчих товарів, пункт з продажу лотерейних білетів, кафетерій, закусочні, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, громадську вбиральню, пункт обміну валют) вже розірваний.

За словами Івана Сватенка, заступника міського голови з юридичних питань, справу щодо розірвання останнього, третього, договору оренди продовжують розглядати в суді. Це договір №115/25 від 26.12.2012 р. на 247,2 кв. м під кафе, танцпол. Управління комунальним майном планує крім приміщення, стягнути із ТОВ «Старнайт» 99 тис. 604,31 грн боргу. Завершити розгляд справи мають у середині травня.

Якщо суд ухвалить рішення розірвати й цей договір, то дії міської влади будуть наступні (враховуючи «любов» «Старнайту» все оскаржувати та подавати апеляційні та касаційні скарги).

«Потрібно буде, щоб це рішення набуло законної сили – це буде вже після розгляду в апеляційного оскарження, якщо воно буде. Надалі ми звернемося до виконавчої служби, щоб виконати дане рішення», – пояснив Іван Сватенко.

Нагадаємо, що Верховний Суд визнав незаконним передачу в оренду приміщення та перебудову екс-кінотеатру імені Котляревського, датовану 2013 роком.

Додамо, навколо екс-кінотеатру імені Котляревсьго тягнуться ще справи в судах. Зокрема, 6 листопада ТОВ «Старнайт» звернулося до адмінсуду з вимогою визнати протиправним та скасувати:

  • рішення Полтавської міської ради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31»;
  • припис Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста без номера та дати щодо демонтажу малої архітектурної форми за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 31.

У квітні Полтавський окружний адмінсуд відмовив ТОВ «Старнайт» в задоволенні даного позову, таким чином визнав припис на демонтаж прибудови до «Котляріка» законним.

Опублікована: 10 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація