Фініта ля прибудова – суд ухвалив рішення про «виселення» Старнайту з частини будівлі кінотеатру ім. Котляревського

Автор: Ксенія Малік, 22 квітня, 11:13

Фото: суд ухвалив рішення про «виселення» Старнайту з частини будівлі кінотеатру ім. Котляревського


Полтавський господарський суд ухвалив повернення орендованої ТОВ «Старнайтом» частини нежитлового приміщення кінотеатру ім. Котляревського.

До цього позовну заяву до суду подало управління комунальним майном Полтавської міської ради. Слухання відбулися 18 квітня. Суд задовольнив другу частину позовних вимог, де йшлося про звільнення частини приміщення загальною площею 709,9 кв.м. В інших пунктах позовних вимог йшлося про необхідність стягнення заборгованості з орендаря у сумі 613565,67 грн та про необхідність розірвання Договору між ним та Полтавською міською радою. На сьогодні ж Договір оренди вже розірваний, і зазначені кошти сплачено, отже судом ухвалено «виселення» орендаря.

Цю інформацію підтвердив Іван Сватенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, який також зазначив, що це рішення стосується першої частини орендованого приміщення:

«Старнайт брав в оренду кінотеатр ім. Котляревського по частинам. Вони всі приблизно однакової площини. Ми подавали декілька позовів, тому чекаємо, що суд вирішить і відносно інших двох частин історичної будівлі для повного звільнення».

Зауважимо, ТОВ «Старнайт» уклало три договори на оренду приміщення колишнього кінотеатру Котляревського за адресою вул. Соборності, 31:

  • договір №115/25 від 26.12.2012 р. на 247,2 кв. м під кафе, танцпол (строк дії до 31.12.2021 р.);
  • договір №1/25 від 01.01.2014 р. на 978,3 кв. м під кафе, танцпол (строк дії до 31.12.2018 р.);
  • договір №31/1 від 09.09.2015 р. на 709,9 кв. м. під продаж непродовольчих товарів, пункт з продажу лотерейних білетів, кафетерій, закусочні, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, громадську вбиральню, пункт обміну валют (строк дії до 31.12.2018 р.).

Результативна частина постанови має невдовзі з'явитися у реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, що Верховний Суд визнав незаконним передачу в оренду приміщення та перебудову екс-кінотеатру імені Котляревського, датовану 2013 роком.

Додамо, навколо екс-кінотеатру імені Котляревсьго тягнуться ще справи в судах. Зокрема, 6 листопада ТОВ «Старнайт» звернулося до адмінсуду з вимогою визнати протиправним та скасувати:

  • рішення Полтавської міської ради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31»;
  • припис Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста без номера та дати щодо демонтажу малої архітектурної форми за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 31.
Опублікована: 22 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація