ЦНАП у Полтаві передали області: у скільки оцінили будівлю та майно

Балансова вартість Центру надання адміністративних послуг у Полтаві становить 68 млн 212 тис. грн.
Про це відомо з рішення Полтавської обласної ради від 9 квітня.
Будівля ЦНАПу коштує 67 млн 357 тис. грн. Ще менш ніж мільйон гривень коштує майно, що необхідне для роботи Центру. До прикладу, стіл для нарад коштує 26 тис. грн, а стіл керівника коштував 14 тис. 273 грн.
Також для ЦНАПу придбали стійку для видачі документів, офісні шафи, крісла та пуфи тощо.
На утримання та використання Центру 9 квітня виділили 1 млн грн у межах програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2021-2023 роки.
Область отримала сертифікат, що засвідчує можливість використовувати нову будівлю. Тепер облрада укладатиме договори оренди. На другому та третьому поверхах, за планом, працюватиме Офіс євроінтеграції, центр підтримки підприємців «Бізнес. Дія» тощо.
19 березня депутати Полтавської міської ради вирішили звернутися до обласних депутатів з проханням передати на баланс міста новий Центр надання послуг (ЦНП), який збудували у центрі Полтави.