51

Наразі в області розслідували зв’язок захворювання з професійною діяльністю у приблизно 60% випадків інфікування медиків. В Україні цей показник становить 35-36%.

Про це 12 квітня повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на апаратній нараді. За його словами, усього в області підтвердили інфікування коронавірусом у 1 тисячі 938 медиків.

Віктор Лисак каже, що декілька медичних закладів в області до кінця не довели жодного розслідування:

«Сьогодні у нас є заклади, які жодного не завершили розслідування по випадках захворювання медичних працівників. Це центр ПМСД №2 Кременчука, стоматполіклініка Горішніх Плавнів, Чутове, центри ПМСД Гребінки, Хоролу, Кам’яних Потоків».

Низькі показники проведення розслідувань має Полтавська центральна районна лікарня, де завершили розгляд 7% випадків інфікування медпрацівників. Також, зі слів Віктора Лисака, завершили розслідування 3 випадків зі 127 у Миргородській лікарні інтенсивного лікування.

Медики, які інфікувалися коронавірусом на роботі, мають отримувати компенсації за підсумком розслідувань.

Нагадаємо, що для інфікованих COVID-19 медпрацівників спростили процес оформлення виплати допомоги у розмірі 10 тис. грн. На апаратній нараді 12 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін сказав, що наразі в області допомогою скористалися небагато працівників.

Loading...